Spotkanie z wokalistką

18.10.2022 r.

Magdalena Białorucka-Ogorzelec - instruktorka wokalna MOK w Dębicy, była gościem specjalnym październikowego Poranka z Tatą.

Poranek z Tatą i spotkanie z wokalistką

11.10.2022 r.

Serdecznie zapraszamy na październikowy Poranek z Tatą i projekcję filmu "Miś Bamse na wulkanie".

Wiktoria wyróżniona

10.10.2022 r.

Wiktoria Skowron otrzymała wyróżnienie aktorskie podczas XXVII Zamkowych Spotkań Teatralnych o laur „Złotego Gargulca”.

Ala z drugą nagrodą

10.10.2022 r.

Alicja Wojnarowska otrzymała drugą nagrodę podczas 43. Ogólnopolskiego Festiwalu Teatru Młodych DZIATWA 2022.

Ballady. Romanse. Niuanse.

06.10.2022 r.

Zapraszamy do magicznego świata ballad i romansów Adama Mickiewicza, który został poddany muzycznym interpretacjom i odczytany na nowo.

Z sukcesami z Trzcianki

04.10.2022 r.

Zuzanna Blicharz i Julia Sikora zdobyły pierwsze nagrody na XII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im. Romana Brandstaettera w Trzciance.