DKF: IO

16.11.2022 r.

Kino Śnieżka zaprasza na listopadowe spotkanie Dębickiego Klubu Filmowego i projekcję filmu "IO" w reżyserii Jerzego Skolimowskiego.

XIII Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

16.11.2022 r.

XIII Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek odbędzie się w dniach 4-5 stycznia 2023 r. w Domu Kultury Śnieżka.

Poranek z Tatą i spotkanie z krawcową

15.11.2022 r.

20 listopada zapraszamy na Poranek z Tatą i projekcję filmu "Mama Mu wraca do domu". Gościem specjalnym spotkania będzie krawcowa.

Pętla Czasu - wyniki

09.11.2022 r.

Przedstawiamy Laureatów 1. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Pętla Czasu".

Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej Dębica 2022

07.11.2022 r.

Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej odbędzie się 30 listopada w Domu Kultury Śnieżka.

Koncert pamięci ludzi kultury

07.11.2022 r.

Göran Larsen Jazz Quartet wystąpił na tegorocznych Zaduszkach Jazzowych, które tradycyjnie odbyły się w Domu Kultury Śnieżka.