Gdzie ci mężczyźni?

Data publikacji: 07.05.2024 r.

21 czerwca zapraszamy na spektakl "Gdzie ci mężczyźni?", który na deskach Domu Kultury "Śnieżka" wystawi rzeszowski Teatr im. Wandy Siemaszkowej.

"Gdzie ci mężczyźni?" to spektakl muzyczny będący odpowiedzią na doskonale znany i lubiany przez widzów koncert "Nie całuj mnie pierwsza" w wykonaniu Mateusza Mikosia, Roberta Żurka i Michała Chołki. Tym razem na scenę wkraczają trzy panie, które poprzez piosenki postanowiły opowiedzieć o mężczyznach - chłopakach, mężach i partnerach. Usłyszymy największe przeboje polskiej i światowej klasyki piosenki - utwory z repertuaru Danuty Rinn, Maryli Rodowicz, Jaquesa Brela i wspólnie zastanowimy się, gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy?

Obsada:
Justyna Król