Konkurs Recytatorski Środowisko Ponad Wszystko

Data publikacji: 08.05.2024 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowym konkursie recytatorskim "Środowisko Ponad Wszystko", który odbędzie się 12 czerwca w Domu Kultury "Śnieżka".

Celem konkursu jest zachęcanie dzieci do refleksji nad stanem środowiska naturalnego, kształtowanie postaw proekologicznych, uwrażliwianie na piękno otaczającej przyrody i popularyzacja żywego słowa wśród dzieci.

Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III z terenu Miasta  Dębica. Każda szkoła może zgłosić do trzech reprezentantów.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 3.06.2024 r. na adres: konkursy@mokdebica.pl.

Równolegle do konkursu recytatorskiego zostanie przeprowadzony Konkurs EKO -MODA.
Liczba zgłoszeń z każdej szkoły – maksymalnie 3 osoby. Kategoria klasy 1-3.
Termin nadsyłania zgłoszeń i adres pozostaje taki sam jak w konkursie recytatorskim.

Imprezie towarzyszyć będzie wiele atrakcji.
Zapraszamy do wspólnej zabawy!