Stand-up: Michał Leja

Data publikacji: 18.10.2023 r.

Michał Leja wystąpi na scenie Domu Kultury "Śnieżka" ze swoim najnowszym programem "Chciałbym się mylić".

Michał Leja szturmem podbił polską scenę stand-upu i komedii. Znany również ze swoich serii filmów takich, jak "Michał Leja Show", czy kultowego w pandemii programu nadawanego z samochodu "Mini Leja Show". Współautor i producent programu "RE:FLEKSJE".

"Chciałbym się mylić" to niecodzienne spojrzenie na świat, ogromna dawka dobrego humoru oraz świetna interakcja z publicznością - rozrywka na najwyższym poziomie. Czy Michał Leja się myli? A może tylko chciałby się mylić... sprawdźcie sami!

9 maja 2024 | 19:00

Bilety: 59 zł dostępne na kupbilecik.pl