Wiktoria wyróżniona

10.10.2022 r.

Wiktoria Skowron otrzymała wyróżnienie aktorskie podczas XXVII Zamkowych Spotkań Teatralnych o laur „Złotego Gargulca”.

Ala z drugą nagrodą

10.10.2022 r.

Alicja Wojnarowska otrzymała drugą nagrodę podczas 43. Ogólnopolskiego Festiwalu Teatru Młodych DZIATWA 2022.

Ballady. Romanse. Niuanse.

06.10.2022 r.

Zapraszamy do magicznego świata ballad i romansów Adama Mickiewicza, który został poddany muzycznym interpretacjom i odczytany na nowo.

Z sukcesami z Trzcianki

04.10.2022 r.

Zuzanna Blicharz i Julia Sikora zdobyły pierwsze nagrody na XII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im. Romana Brandstaettera w Trzciance.

VII Konkurs Recytatorski Polskiej Literatury Patriotycznej

30.09.2022 r.

VII Konkurs Recytatorski Polskiej Literatury Patriotycznej odbędzie się 26 października w Domu Kultury Śnieżka.

Romantycznie z Grupą Safo

28.09.2022 r.

W ramach akcji Narodowego Czytania Grupa Artystyczna Safo przeczytała wybrane „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza.