Trzy świnki

03.07.2023 r.

12 sierpnia zapraszamy do parku przy Domu Kultury "Śnieżka" na spektakl dla dzieci pt. "Trzy świnki".

Wakacje z kulturą

28.06.2023 r.

Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury przygotował wakacyjną ofertę dla mieszkańców miasta.

Redlin na powitanie lata

26.06.2023 r.

Koncert zespołu Redlin zwieńczył Świętojańskie Powitanie Lata, które pomimo kaprysów pogody odbyło się parku przy DK Śnieżka.

Bartosz Piechota wyróżniony na finale

26.06.2023 r.

W dniach 22-24 czerwca w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyło się Centralne Spotkanie Laureatów 68.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Wakacje ze sztuką

26.06.2023 r.

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży w Domu Kultury "Śnieżka" oraz Galerii Sztuki MOK.

W kolejce do św. Piotra

23.06.2023 r.

W ubiegły czwartek na scenie Domu Kultury Śnieżka mogliśmy zobaczyć debiutancki monodram Justyny Król, aktorki Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie.