"Trzy świnki" pod chmurką

21.08.2023 r.

W sobotnie przedpołudnie w Parku przy DK "Śnieżka" gościliśmy Teatr NEMNO ze spektaklem dla dzieci pt. "Trzy świnki".

II Ludowy Piknik Pokoleń

02.08.2023 r.

20 sierpnia zapraszamy do parku przy Domu Kultury "Śnieżka" na II Ludowy Piknik Pokoleń, podczas którego wystąpią zespoły ludowe i seniorzy.

Święto Wojska Polskiego

27.07.2023 r.

Tegoroczne obchody Święta Wojska Polskiego uświetni koncert Miejskiej Orkiestry Dętej pod dyrekcją Marka Rudy.

Yaron Klein Trio - Muzyka Życia

24.07.2023 r.

W ubiegły czwartek na scenie Domu Kultury Śnieżka miał miejsce koncert, który miał przybliżyć dębickim słuchaczom muzykę inspirowaną kulturą żydowską.

W sierpniu "teatralne czwartki"

18.07.2023 r.

Serdecznie zapraszamy na cykl "teatralne czwartki", który odbędzie się w sierpniu w Domu Kultury "Śnieżka".

Nowy show André Rieu

18.07.2023 r.

Zapraszamy do Kina "Śnieżka" na pokazy nowego show André Rieu pt. "Miłość mieszka pośród nas".