Logotyp - Dom Kultury i Kino Śnieżka

Nagrodzeni na Podkarpackich Konfrontacjach Teatralnych

28.11.2023 r.

W dniach 24-26 listopada w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie miały miejsce III Podkarpackie Konfrontacje Teatralne Rzeszów 2023.

Bartosz i Emilia wyróżnieni

28.11.2023 r.

W dniach 24-26 listopada odbył się 46. Ogólnopolski Turniej Sztuki Recytatorskiej „Wobec własnego czasu" w Wałczu.

Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej - program

24.11.2023 r.

Przedstawiamy program Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej, który odbędzie się 29 listopada w Domu Kultury "Śnieżka".

Repertuar kina - grudzień

24.11.2023 r.

Zapraszamy na grudniowe seanse filmowe w Kinie Śnieżka.

Marcin Zbigniew Wojciech wystąpi w styczniu

23.11.2023 r.

Decyzją organizatora występ Marcina Zbigniewa Wojciecha został przeniesiony na 29 stycznia.

XIV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

22.11.2023 r.

XIV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek odbędzie się w dniach 19-20 grudnia 2023 r. w Domu Kultury "Śnieżka".

Nasze placówki

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.