Artystyczne zakończenie roku

23.06.2023 r.

Konkurs talentów i plenerowa impreza zakończyły sezon artystyczny uczestników zajęć w Domu Kultury "Śnieżka".

Muzyka Życia

20.06.2023 r.

Muzyka Życia to cykl koncertów, które mają przybliżyć dębickim słuchaczom muzykę inspirowaną kulturą żydowską.

Repertuar kina - lipiec

20.06.2023 r.

Zapraszamy na ostatnie przed wakacyjną przerwą (20.07-10.08) seanse filmowe w Kinie Śnieżka.

Kino Letnie

19.06.2023 r.

Doroczne seanse pod chmurką startują już 7 lipca w parku przy Domu Kultury "Śnieżka".

Podwójnie nagrodzone w Słupsku

19.06.2023 r.

15-17 czerwca w Słupskim Ośrodku Kultury - Teatrze Rondo miał miejsce finał Turnieju Teatrów Jednego Aktora

Świętojańskie Powitanie Lata

14.06.2023 r.

Animacje dla najmłodszych, warsztaty ekologiczne, tradycyjne polskie smakołyki oraz folkowe rytmy z zespołem Redlin.