Redlin na powitanie lata

Data publikacji: 26.06.2023 r.

Koncert zespołu Redlin zwieńczył Świętojańskie Powitanie Lata, które pomimo kaprysów pogody odbyło się parku przy DK Śnieżka.

Na scenie wystąpili też uczniowie Szkoły Muzycznej Yamaha oraz Kinder SID, który porwał do zabawy najmłodszych uczestników imprezy.

Poza koncertami na mieszkańców miasta czekało mnóstwo atrakcji, takich jak warsztaty ekologiczne, konkursy z nagrodami, degustacja miodu czy darmowe lody. Wydarzenie poprowadziły Emilia Węgrzyn i Julia Sikora z Grupy Safo.

fot. Łukasz Pas