Podwójnie nagrodzone w Słupsku

Data publikacji: 19.06.2023 r.

15-17 czerwca w Słupskim Ośrodku Kultury - Teatrze Rondo miał miejsce finał Turnieju Teatrów Jednego Aktora 20. "Sam na scenie" 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Jury w składzie: Katarzyna Flader-Rzeszowska, Jolanta Krawczykiewicz, Tomasz Miłkowski, Jan Zdziarski po obejrzeniu 14 spektakli konkursowych przyznało Wiktorii Skowron i Dominice Migoń-Madurze pierwszą nagrodę za monodram "wychowana"!

Ponadto twórczynie spektaklu otrzymały nagrodę kapituły jubileuszowej 20. "Sam na scenie", w której skład weszli: Wiesław Geras, Ryszard Hetnarowicz, Małgorzata Paszkier-Wojcieszonek, Grzegorz Piekarski i Ewelina Zięba.

Serdecznie gratulujemy!