Kino Letnie

Data publikacji: 19.06.2023 r.

Doroczne seanse pod chmurką startują już 7 lipca w parku przy Domu Kultury "Śnieżka".

Przez całe wakacje, w każdy piątek, wyświetlać będziemy tam komedie i kino familijne. Tradycyjnie pokazom towarzyszyć będą konkursy naszego partnera strategicznego - FFiL Śnieżka.

Program:

7.07 | 21:00

ani dalej grzesza

produkcja: Francja | 2021
komedia
138 min

40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią... Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!

14.07 | 21:00

ile wazy kon trojanski

produkcja: Polska | 2008
komedia, romans
118 min

Film o przenoszeniu się w czasie, teleportacji do PRL-u i miłości ponadczasowej. Nowa komedia Juliusza Machulskiego - kultowego reżysera Seksmisji, Vabanku i Kilera. Zosia jest kobietą szczęśliwą. Wyszła drugi raz za mąż, razem z Kubą - mężczyzną idealnym - wychowują Jej córkę z pierwszego małżeństwa. Co prawda w okolicy plącze się jeszcze były mąż, jednak nic nie jest w stanie zakłócić rodzinnego szczęścia. Zosia myśli tylko o jednym: czemu nie spotkała Kuby wcześniej? A gdyby tak udało się... cofnąć czas?

21.07 | 21:00

nice guys

produkcja: USA | 2016
thriller, kryminał
116 min

Prywatny detektyw Holland March (Ryan Gosling) i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy (Russell Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców. Niechętnie muszą połączyć siły, by rozwiązać sprawę i ocalić życie. Tym bardziej, że wkrótce odkryją, że wdepnęli w większe bagno niż sądzili. Zaginięcie dziewczyny jest jedynie czubkiem góry lodowej w sprawie, której nie tknąłby nikt komu życie miłe. Historia staje się więc coraz bardziej dramatyczna, ale mimo zagrożenia Holland i Jackson skupiają się głównie na dogryzaniu sobie nawzajem.

28.07 | 21:00
pracownik miesiaca
produkcja: Francja | 2022
komedia
83 min

Spokojny urzędnik Vincent (Jérôme Commandeur) jest naciskany, by zrezygnować z pracy ze względu na redukcję etatów. Nadgorliwy inspektor postanawia przenieść go w najgorsze miejsca na ziemi, tylko po to, aby zmusić go do rezygnacji. Wysyła go na Grenlandię, gdzie ma chronić naukowców przed atakami niedźwiedzi polarnych. A to dopiero początek...

4.08 | 20:30
ratunku zmniejszylem przyjaciol
produkcja: Niemcy | 2021
komedia, przygodowy
97 min

Otto nauczył Felixa kolejnej magicznej sztuczki – kurczenia się. Felix oczywiście wykorzystuje umiejętności w życiu codziennym. Zazwyczaj są to niegroźne sytuacje. Wszystko zmienia się, kiedy postanawia zmniejszyć przyjaciół za popsucie jego randki z Melanie. Okazuje się, że odwrócenie czarów wcale nie jest takie proste, jakby się zdawało.

11.08 | 20:30
czworo dzieci i cos
produkcja: Wielka Brytania | 2020
familijny, fantasy
110 min

Alice i David właśnie zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, by im o tym powiedzieć. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że dzieci niekoniecznie za sobą przepadają. Róża uwielbia czytać a jej młodszy brat Robert to nieco gapowaty wrażliwiec. Oboje woleliby trochę spokoju, ale starsza "przyszywana" siostra Psujka ciągle im przeszkadza. Jedyną osobą, która łączy tę skłóconą trójkę jest Magdalenka, młodsza córeczka Alice. Pierwsze wspólne wakacje zapowiadają się jako ciąg kłótni i nieporozumień, aż do dnia pikniku, kiedy dzieci znajdują na plaży magiczne i bardzo zrzędliwe... COŚ.

18.08 | 20:30
sniezka i fantastyczna siodemka
produkcja: Korea Południowa | 2020
akcja, przygodowy
92 min

Pamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz o niej zapomnijcie, bo w tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i okrąglejsza niż zazwyczaj. Jednak, kiedy przypadkowo w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, za ich sprawą dziewczyna zmienia się nie do poznania i przybiera postać klasycznej królewny, jaką dobrze znacie. Wkrótce poznaje zawadiacką bandę siedmiu krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie – ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę książę, na którego rzucono podstępny czar. Jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać przystojnego młodzieńca, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Kiedy w życiu siedmiu krasnoludków pojawia się pełna uroku Śnieżka w czerwonych pantofelkach, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa. Jednak czyha na nich ogromne niebezpieczeństwo. Oto zła macocha królewny za pomocą czarów pragnie odzyskać swoją młodość. Skrywającą swój sekret Śnieżkę i wymyślające coraz to nowe zaloty krasnoludki czeka wielka przygoda. Wkrótce wszyscy przekonają się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli patrzy się sercem!

25.08 | 20:30
biuro detektywistyczne
produkcja: Szwecja
familijny, przygodowy
95 min

Bohaterowie popularnej serii filmów otrzymują pierwsze poważne zlecenie. Konkurs Hammarabi ma szansę stać się wielkim wydarzeniem w szkole w Valleby. Nagrodą jest starożytna księga, w której spisano zasady rozwiązywania sporów. Tuż przed rozpoczęciem konkursu książka znika w tajemniczych okolicznościach. Bez niej konkurs nie może się odbyć! Uczniowie szykowaliby się na próżno, a w dodatku szkoła straciłaby swój prestiż. Od początku zaangażowani w sprawę Lasse i Maia podejmują próbę odnalezienia zguby. Energiczna i przebojowa dziewczynka jest zupełnym przeciwieństwem nieśmiałego Lasse. Czy dzieci dojdą po nitce do kłębka do finału sprawy i jak w rozwiązaniu zagadki pomoże im biała gołębica?

Wstęp na seanse jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!