30 września - Święto Kina w kinie Śnieżka!

25.09.2023 r.

Zapraszamy do ogólnopolskiego święta kinomanów - w tym dniu bilety na wszystkie seanse będą w cenie 12 zł!

Informacja w związku z żałobą na terenie miasta

22.09.2023 r.

W związku z żałobą na terenie miasta ogłoszoną przez burmistrza Mariusza Szewczyka w dniach 22-24 września informujemy, że spektakl "Ożenek"

Pętla Czasu - koncert inauguracyjny

20.09.2023 r.

3 listopada zapraszamy do Domu Kultury "Śnieżka" na koncert Magdaleny Białoruckiej-Ogorzelec i Piotra Madury pt. "Ballady. Romanse. Niuanse."

"Ożenek" tylko w niedzielę

20.09.2023 r.

Z przykrością informujemy, że spektakl "Ożenek" zaplanowany na 25 września został odwołany.

Repertuar kina - październik

15.09.2023 r.

Zapraszamy na październikowe seanse filmowe w Kinie Śnieżka.

Bach na jazzowo

12.09.2023 r.

Grupa Bach Jazz Collective wystąpiła w ubiegły poniedziałek na scenie Domu Kultury "Śnieżka".