Stand-up: Michał Leja

18.10.2023 r.

Michał Leja wystąpi na scenie Domu Kultury "Śnieżka" ze swoim najnowszym programem "Chciałbym się mylić".

8. Konkurs Recytatorski Polskiej Literatury Patriotycznej

10.10.2023 r.

Zapraszamy do udziału w 8. Konkursie Recytatorskim Polskiej Literatury Patriotycznej, który odbędzie się 8 listopada w Domu Kultury "Śnieżka".

Julia Sikora z pierwszą nagrodą!

10.10.2023 r.

Aleksandra Mielecka, Julia Sikora i Emilia Węgrzyn reprezentowały Miejski Ośrodek Kultury w XIII OKR im. Romana Brandstaettera w Trzciance.

Narodowe Czytanie: Nad Niemnem

28.09.2023 r.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy zaprasza na Narodowe Czytanie "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej.

Zaduszki Jazzowe: Chojnacki / Miguła Contemplations

26.09.2023 r.

6 listopada zapraszamy do Domu Kultury "Śnieżka" na Zaduszki Jazzowe i koncert grupy Chojnacki / Miguła Contemplations.

30 września - Święto Kina w kinie Śnieżka!

25.09.2023 r.

Zapraszamy do ogólnopolskiego święta kinomanów - w tym dniu bilety na wszystkie seanse będą w cenie 12 zł!