Pętla Czasu - koncert inauguracyjny

Data publikacji: 20.09.2023 r.

3 listopada zapraszamy do Domu Kultury "Śnieżka" na koncert Magdaleny Białoruckiej-Ogorzelec i Piotra Madury pt. "Ballady. Romanse. Niuanse." Koncert zainauguruje 2. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Pętla Czasu".

"Ballady. Romanse. Niuanse." to projekt stworzony przez przyjaciół kochających teatr, poezje, muzykę i sztuki plastyczne, balansujący na granicy recitalu i spektaklu muzycznego. Stworzony z szacunkiem do myśli Mickiewicza, zawierający elementy folku, ale i muzyki rozrywkowej. To połączenie klasyki z nowoczesnością. Muzyki z teatrem. Współczesne odczytanie dzieła romantyzmu.

Podczas wspólnej podróży do zaświatów wieszcza usłyszymy między innymi takie utwory jak: "Świtezianka", "Pani Twardowska", "Lilije", czy "Romantyczność".

muzyka/aranżacja/wokale: Magdalena Białorucka-Ogorzelec, Piotr Madura
instrumenty klawiszowe: Piotr Madura
reżyseria/scenografia: Dominika Migoń-Madura
kostiumy: Anna Pracało
zdjęcia: Patrycja Serafin
makijaż: Magdalena Migoń-Pietreanu

3 listopada 2023 | 17:00

Bezpłatne wejściówki można odebrać w DK Mors oraz DK Śnieżka.

ballady romanse