Wiktoria nagrodzona na Galimatiasie

Data publikacji: 28.11.2023 r.

W dniach 24-26 listopada w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów w Warszawie miał miejsce XXI Ogólnopolski Przegląd Teatrów Niesfornych Galimatias 2023.

Jury w składzie: prof. Bożena Suchocka-Kozakiewicz, Katarzyna Rospędowska, Jacek Sut, Wojtek Lisiecki doceniło naszą reprezentantkę i przyznało Wiktorii Skowron nagrodę w kategorii Najlepsza Aktorka Pierwszoplanowa za rolę w monodramie „wychowana" w reżyserii Dominiki Migoń-Madury.

Na festiwalu spektakl realizowała Aleksandra Występek, której dziękujemy za pomoc!

Serdecznie gratulujemy sukcesu!