Alicja potrójnie nagrodzona w Gdyni

Data publikacji: 06.12.2023 r.

Alicja Wojnarowska otrzymała drugą nagrodę, czyli Srebrną Kurtynę za: hipnotyzujący minimalizm, piękną i precyzyjną formę wyrazu w spektaklu „cudawianki" podczas Przeglądu Teatrów Amatorskich Kurtyna im. Marka Hermanna w Gdyni.

Ponadto Alicji przyznano Nagrodę Medialną oraz wyróżnienie „Kurtyna na bis" za sugestywną biel mieniącą się wszystkimi kolorami.

W przygotowaniach monodramu „cudawianki" w reżyserii Dominiki Migoń-Madury nad wokalem czuwała Magdalena Białorucka-Ogorzelec, a piękny kostium uszyła Beata Śliwa.

Serdecznie gratulujemy kolejnych wspaniałych sukcesów!