Repertuar kina - styczeń

19.12.2023 r.

Zapraszamy na styczniowe seanse filmowe w Kinie Śnieżka.

XIV Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek - program

15.12.2023 r.

Przedstawiamy program XIV Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w dniach 19-20 grudnia w Domu Kultury "Śnieżka".

Amelka zaprezentowała się w finale!

13.12.2023 r.

8 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie miał miejsce finał Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci Uśmiechnięte wiersze, wesołe piosenki

Marcelek z III nagrodą!

13.12.2023 r.

7 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie miał miejsce finał Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci Uśmiechnięte wiersze, wesołe piosenki

Nasze monodramistki znów nagrodzone!

13.12.2023 r.

W dniach 7-9 grudnia w Suwalskim Ośrodku Kultury miały miejsce Ogólnopolskie Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza".

Gala Retrospektywy Festiwalu Filmowego w Dębicy

08.12.2023 r.

Warsztaty filmowe dla młodzieży, pokazy filmów dokumentalnych, wręczanie honorowych wyróżnień oraz widowisko artystyczne.