Marcelek z III nagrodą!

13.12.2023 r.

7 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie miał miejsce finał Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci Uśmiechnięte wiersze, wesołe piosenki

Nasze monodramistki znów nagrodzone!

13.12.2023 r.

W dniach 7-9 grudnia w Suwalskim Ośrodku Kultury miały miejsce Ogólnopolskie Spotkania z Monodramem „O Złotą Podkowę Pegaza".

Gala Retrospektywy Festiwalu Filmowego w Dębicy

08.12.2023 r.

Warsztaty filmowe dla młodzieży, pokazy filmów dokumentalnych, wręczanie honorowych wyróżnień oraz widowisko artystyczne.

Nasi recytatorzy z sukcesami!

06.12.2023 r.

5 grudnia w Szkole Podstawowej nr 8 w Dębicy miały miejsce eliminacje rejonowe XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św

"wychowana" na jarosławskim "drobnym"

06.12.2023 r.

1-2 grudnia w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki miał miejsce VI Ogólnopolski Festiwal Teatrów dRoBNY, podczas którego wśród zaproszonych spektakli

Bartosz Piechota z III Nagrodą

06.12.2023 r.

W dniach 1-3 grudnia 2023 roku w Skarżysku-Kamiennej odbył się Jubileuszowy 50. Ogólnopolski Turniej Recytatorski Im. Leopolda Staffa.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.