Alicja z pierwszą nagrodą!

22.11.2023 r.

Alicja Wojnarowska otrzymała I nagrodę aktorską podczas 40. Ogólnopolskich Konfrontacji Teatrów Młodzieżowych Centrum 2023, które odbyły się w dniach

Strzyżowski Teatr Prima Aprilis gościnnie w Dębicy

20.11.2023 r.

W ubiegłą sobotę w Domu Kultury "Śnieżka" zebrana publiczność miała okazję zobaczyć spektakl "Interes za frajer" w wykonaniu Teatru Primia Aprlilis

Arcypalce Małych Artystów

16.11.2023 r.

W DK Śnieżka i DK Mors prowadzone są zajęcia plastyczne dla najmłodszych. Uczestniczą w nich dzieci w wieku od 5 do 7 lat.

Trzy dni w Pętli Czasu

09.11.2023 r.

Przedstawiamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Pętla Czasu", którego druga edycja odbyła się w dniach 3-5 listopada w DK Śnieżka.

Nagrody wręczą na Raucie

08.11.2023 r.

Emilia Śliwa, reprezentująca MOK, została laureatką pierwszego miejsca 8. edycji Konkursu Recytatorskiego Polskiej Literatury Patriotycznej.

Jazzowa kontemplacja

07.11.2023 r.

Grupa Chojnacki / Miguła Contemplations wystąpiła na scenie DK Śnieżka w dorocznym koncercie poświęconym pamięci ludzi kultury.