Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej Dębica 2022

07.11.2022 r.

Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej odbędzie się 30 listopada w Domu Kultury Śnieżka.

Koncert pamięci ludzi kultury

07.11.2022 r.

Göran Larsen Jazz Quartet wystąpił na tegorocznych Zaduszkach Jazzowych, które tradycyjnie odbyły się w Domu Kultury Śnieżka.

1. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Pętla Czasu - program

28.10.2022 r.

Przedstawiamy program 1. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Pętla Czasu", który odbywał się będzie w dniach 4-6 listopada.

Mickiewiczowskie ballady w nowych aranżacjach

28.10.2022 r.

Magdalena Białorucka-Ogorzelec i Piotr Madura wystąpili na scenie Domu Kultury Śnieżka w koncercie zatytułowanym "Ballady. Romanse. Niuanse."

Trzy pierwsze miejsca dla recytatorek

27.10.2022 r.

Emilia Cabaj, Zuzanna Blicharz i Julia Sikora zostały laureatkami pierwszych miejsc 7. Konkursu Recytatorskiego Polskiej Literatury Patriotycznej.

Repertuar kina - listopad

25.10.2022 r.

Zapraszamy na listopadowe seanse filmowe w Kinie Śnieżka.