Repertuar kina - grudzień

18.11.2022 r.

Zapraszamy na grudniowe seanse filmowe w Kinie Śnieżka.

Festiwal Dębickie Korzenie

17.11.2022 r.

Miasto Dębica zaprasza na Międzynarodowy Festiwal „Dębickie Korzenie” – Krzysztof Penderecki in memoriam.

DKF: IO

16.11.2022 r.

Kino Śnieżka zaprasza na listopadowe spotkanie Dębickiego Klubu Filmowego i projekcję filmu "IO" w reżyserii Jerzego Skolimowskiego.

XIII Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek

16.11.2022 r.

XIII Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek odbędzie się w dniach 4-5 stycznia 2023 r. w Domu Kultury Śnieżka.

Poranek z Tatą i spotkanie z krawcową

15.11.2022 r.

20 listopada zapraszamy na Poranek z Tatą i projekcję filmu "Mama Mu wraca do domu". Gościem specjalnym spotkania będzie krawcowa.

Pętla Czasu - wyniki

09.11.2022 r.

Przedstawiamy Laureatów 1. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Pętla Czasu".