Zaduszki Jazzowe: Chojnacki / Miguła Contemplations

Data publikacji: 26.09.2023 r.

6 listopada zapraszamy do Domu Kultury "Śnieżka" na Zaduszki Jazzowe i koncert grupy Chojnacki / Miguła Contemplations.

Chojnacki / Miguła Contemplations  to projekt stworzony przez przyjaciół. Jan Chojnacki (trąbka) i Filip Miguła (fortepian) - muzycy wrocławskiego środowiska muzycznego zaprosili do współpracy Bartłomieja Chojnackiego (kontrabas) i Adama Wajdzika (perkusja). Gościnnie występują z nimi również Adam Bławicki (saksofon tenorowy) oraz Jan Kantner (saksofon altowy).

Charakterystyczną cechą grupy jest połączenie jazzowego wigoru z głębokim liryzmem, a także świetne zgranie wypracowane podczas licznych koncertów i wielogodzinnych jam sessions.

Zespół doceniany jest przez publiczność, krytyków, jak i innych artystów. W czerwcu tego roku wystąpili podczas Enter Enea Festival, gdzie zostali zaproszeni przez dyrektora artystycznego Festiwalu - Leszka Możdżera. Artysta powierzył również zespołowi otwarcie nowego cyklu „Idzie nowe! Leszek Możdżer przedstawia”.

6 listopada 2023 | 19:00

Bilety: 40 zł, 30 zł ulg. do kupienia w kasie DK Śnieżka oraz na biletymokdebica.plkupbilecik.pl

chojnacki migula