Zaczarowany młynek

Data publikacji: 15.01.2024 r.

4 lutego zapraszamy na spektakl dla dzieci pt. "Zaczarowany młynek", który na scenie Domu Kultury "Śnieżka" wystawi Studio Teatralne Krak-Art.

Spektakl oparty jest na motywach estońskiej legendy. Pewnego dnia ubogi rybak dostaje od tajemniczego przybysza młynek. Okazuje się, że prezent nie jest zwyczajny...

Historia uczy, że w życiu warto być dobrym i dzielić się z innymi nawet wtedy, gdy niewiele się posiada. Uczciwa i ciężka praca zawsze jest wynagradzana, a chytrość, skąpstwo i lenistwo zazwyczaj gubi.

Barwny, interaktywny spektakl z pięknymi strojami, scenografią i oryginalną muzyką zachwyci niejednego małego widza.

Bilety w cenie 20 zł do kupienia w kasie DKiK Śnieżka oraz na bilety.mokdebica.pl

zaczarowany mlynek