Wspomnień czar

Data publikacji: 15.01.2024 r.

Koncert operetkowy "Wspomnień Czar" to niezapomniana zabawa z udziałem znakomitych polskich głosów operowych. Utalentowani śpiewacy tworzą klimat tradycyjnej operetki, dodając współczesny pierwiastek artystycznej improwizacji.

Usłyszą Państwo najpopularniejsze melodie z oper francuskich takich jak wspaniała Habanera z opery "Carmen" G.Bizeta, hity z wiedeńskich operetek: Czardasz Maricy z operetki "Hrabina Marica" E.Kalmana, "Czardasz Sylwii" z operetki "Księżniczka Czardasza" E. Kalmana, aria Giuditty z operetki "Giuditta" E. Kalmana oraz wiele innych.

Artyści, z którymi spędzą Państwo ten wieczór:
Grzegorz Uniwersał - tenor
Krzysztof Kozarek - tenor