Nasi recytatorzy z sukcesami!

Data publikacji: 06.12.2023 r.

5 grudnia w Szkole Podstawowej nr 8 w Dębicy miały miejsce eliminacje rejonowe XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi".

Nasz ośrodek kultury reprezentowali: Karolina Mierzicka, Stanisław Węgrzyn, Urszula Stachowicz, Milena Szymaszek, Anna Pleban, Karol Ziaja, Marcel Pietreanu, Otylia Pych, Mirella Pietreanu, Laura Bień i Karol Stachowicz.

W kategorii klas I-III Karol Stachowicz otrzymał II miejsce, a Marcel Pietreanu miejsce III.

Wśród recytatorów klas IV-VI Urszula Stachowicz otrzymała I nagrodę, Laura Bień II, a Otylia Pych III. Ponadto jury wyróżniło: Milenę Szymaszek i Stanisława Węgrzyna.

W kategorii klas VII-VIII I nagrodę otrzymała Anna Pleban, a II Karol Ziaja.

Dodatkowo jury nominowało do finału
konkursu, który odbędzie sie 12 grudnia w Kopalni Soli w Bochni: Karola Stachowicza, Urszulę Stachowicz, Laurę Bień, Annę Pleban oraz Karola Ziaję.

Serdecznie gratulujemy wszystkim recytatorom wspaniałych występów!