Marcin Zbigniew Wojciech wystąpi w styczniu

Data publikacji: 23.11.2023 r.

Decyzją organizatora występ Marcina Zbigniewa Wojciecha został przeniesiony na 29 stycznia.

Marcin Zbigniew Wojciech ma 33 miliony wyświetleń na YouTube i to najlepszy dowód na to, że warto zobaczyć go na żywo!

Nowy program "Szczerze?"' to komediowy rollercoaster, pełen błyskotliwych gagów i celnych puent! Szczery do bólu, ostry i trafiający w punkt! Rezerwuj bilety i przygotuj się na jazdę bez trzymanki!

18 lat na scenie; YouTube - 33 MLN wyświetleń, 55 000 subskrybentów; Facebook - 26 000 fanów i 38 MLN wyświetleń filmów; Instagram - 18 000 obserwujących; 2000 występów w Polsce i zagranicą; Występował w Polsacie, Comedy Central, oraz TVP2; Pracował w RMF FM.

Uwagi:
* Wydarzenie dla dorosłych!
* Zakaz nagrywania wydarzenia!
* Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletu.

29.01.2024 | 20:00

Bilety: 50 zł dostępne na marcinwojciech.plkupbilecik.pl