Faceci w Bieli - nowy termin i miejsce

Data publikacji: 11.09.2023 r.

Uprzejmie informujemy, że organizator zmienił termin i lokalizację koncertu. Nowa data to 2.10.2023, godzina 18:00, w Domu Kultury Śnieżka.

Zakupione bilety zachowują ważność.

Wyjątkowy pokaz muzyczny w nowoczesnym wydaniu. Zespół Faceci w Bieli to grupa tenorów nowej generacji, tworzących klasyczny przekaz muzyczny w nowoczesnej odsłonie. Znakomite aranżacje muzyczne dopasowane do współczesnych trendów muzyki pop, w połączeniu ze śpiewem operowym, tworzą jedną, niepowtarzalną całość, dając słuchaczom niezapomnianą ucztę muzyczną.

Do słonecznego Neapolu zabiorą nas wyśmienici tenorzy, którzy na co dzień występują w artystycznych instytucjach państwowych, teatrach muzycznych oraz operach:
Grzegorz Uniwersał - tenor
Jarosław Bielecki - tenor