Serdecznie zapraszamy grupy teatralne z terenu województwa podkarpackiego do udziału w 24. edycji Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "Pajace", który odbędzie się w dniach 2-3 czerwca br. w Domu Kultury "Śnieżka".

W przeglądzie uczestniczyć mogą zespoły z terenu województwa podkarpackiego, ze szkół, placówek kultury, świetlic, bibliotek, prezentujące dowolna formę teatralną (niedopuszczalna jest forma kabaretowa) w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia oraz nagrania spektaklu (nagranie na płycie, bądź link do nagrania zamieszczonego na platformie YouTube, Dropbox, Wetransfer, bądź dysku Google,) w nieprzekraczalnym terminie do 16 maja br. pocztą tradycyjną lub elektroniczną (Dom Kultury „Śnieżka”, ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia