Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach autorskich "KONTEKST" Marcina Januszkiewicza - aktora, wokalisty, autora tekstów piosenek i kompozytora, które odbędą się 8 czerwca w Domu Kultury "Śnieżka" Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy.

Celem warsztatów jest rozwijanie wyobraźni wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych w kierunku świadomego kreowania scenicznej rzeczywistości. W trakcie spotkania uczestnicy nabierają wiedzy dotyczącej własnych środków wyrazu, mechanizmów psychologiczno-emocjonalnych i możliwości interpretacji dowolnych treści werbalnych jak i pozawerbalnych.

W rezultacie uczestnicy zajęć nabierają świadomości scenicznej oraz własnych "narzędzi" emocjonalnych i intelektualnych do jak najcelniejszego wyrażania założonego przekazu.

Warsztaty skierowane do osób powyżej 13 roku życia. Koszt udziału w warsztatach wynosi 100 zł, a dla zakwalifikowanych uczestników IX Konkursu Wokalnego „Tylko Polska Piosenka” to kwota 70 zł.

Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowych informacji udziela Dominika Migoń-Madura: 510394981.