Zaczarowany młynek - Ferie z kulturą

06.02.2024 r.

W ubiegłą niedzielę, w Domu Kultury "Śnieżka" Studio Teatralne Krak-Art wystawiło spektakl dla dzieci pt. "Zaczarowany młynek"

Wiktoria wyróżniona na horynieckiej Biesiadzie Teatralnej!

06.02.2024 r.

Wiktoria Skowron za monodram "wychowana" w reżyserii Dominiki Migoń-Madury otrzymała wyróżnienie podczas jubileuszowej 45. Biesiady Teatralnej

Daria i Kasia wyśpiewały II miejsce

01.02.2024 r.

Daria Czaja i Katarzyna Czerwiec otrzymały II miejsce w 2. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Online pt. "Śpiewaj razem z nami".

Sukcesy naszych wokalistek

01.02.2024 r.

26 stycznia w Domu Kultury "Sokół" w Strzyżowie miał miejsce finał I Podkarpackiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

Repertuar kina - luty

26.01.2024 r.

Zapraszamy na lutowe seanse filmowe w Kinie Śnieżka.

Koncert "Wspomnień Czar" odwołany

25.01.2024 r.

Agencja UniwersalArt odwołała zaplanowany na 4 marca w Domu Kultury "Śnieżka" koncert operetkowy "Wspomnień Czar".