Welcome to MOK Dębica   Click to listen highlighted text! Welcome to MOK Dębica Powered By GSpeech

Zuzanna Borowiec i Alicja Wojnarowska reprezentujące Młodzieżowy Teatr Małych Form "ferment" za spektakl "SiOStry" otrzymały III miejsce podczas XXII Festiwalu Małych Form Teatralnych EFFKA organizowanego przez Centrum Kultury w Piasecznie.

Czytaj więcej...

Julia Sikora została wyróżniona podczas eliminacji wojewódzkich VII Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza „Kima” organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej oraz Stowarzyszenie Passionart.

Czytaj więcej...

Młodzieżowy Teatr Małych Form „ferment” otrzymał Grand Prix podczas XXX Przeglądu Szkolnych Form Teatralnych „Jarosławski Kacperek 2022”, który został zorganizowany przez Jarosławski Ośrodek Kultury i Sztuki.

Czytaj więcej...

Zuzanna Blicharz, Katarzyna Mazur, Julia Sikora i Emilia Węgrzyn wzięły udział w 5. Podkarpackich Wiosennych Spotkaniach z Poezją i Piosenką „Pamiętajcie o ogrodach”, który miał miejsce 16 maja w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Czytaj więcej...

Wiesław Misa, zegarmistrz z ponad 50-letnim stażem pracy, był gościem majowego Poranka z Tatą. Było to bardzo ciekawe spotkanie, nie tylko dla dzieciaków ale również dorosłych widzów. Młoteczek, kowadełko czy malutkie śrubokręty, to tylko niektóre z narzędzi, które zaprezentował nasz gość, a które wykorzystuje podczas swojej codziennej pracy.

Czytaj więcej...
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech