"WSZYSTKIE NASZE DZIECI" to konkurs adresowany do uczestników zajęć teatralnych, wokalnych, tanecznych, plastycznych odbywających się w Domu Kultury "Śnieżka" Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. W związku z sytuacją pandemii konkurs będzie miał formę konkursu nagrań.

Konkurs ma na celu m.in. wzmocnienie poczucia przynależności do grupy i promowanie twórczych działań. Udział w nim mogą wziąć wyłącznie osoby, które uczestniczą w zajęciach prowadzonych online oraz te, które zapisane były na zajęcia w sezonie 2020/2021.

Uczestnicy przygotowują: grupy teatralne - działanie teatralne (historię, zdarzenie, bajkę, legendę) lub wiersz / fragment prozy; grupy taneczne - etiudę taneczną solo lub w duecie; grupy wokalne - jedną piosenkę; zajęcia plastyczne - jedną pracę w dowolnej technice i formacie. Wszystkie prezentacje i prace plastyczne powinny być związane z hasłem konkursu.

Zgłoszenia wraz z linkiem do nagrań należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., prace plastyczne prosimy dostarczyć do DK „Śnieżka”. Na prace i zgłoszenia czekamy do 27.05.2021 r.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy i upominki. Najciekawsze prace i prezentacje zostaną nagrodzone.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia