Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe muzyczne spotkanie z Katarzyną Groniec i piosenkami Agnieszki Osieckiej. 22 kwietnia artystka wystąpi wraz z zespołem na scenie Domu Kultury „Śnieżka”.

„ZOO z piosenkami Agnieszki Osieckiej” to tytuł koncertu i ostatniego albumu Katarzyny Groniec, na którym piosenkarka konfrontuje utwory wybitnej polskiej poetki i autorki tekstów, z własną wrażliwością artystyczną.

Katarzyna Groniec to znakomita artystka, wielokrotnie nagradzana i kochana przez publiczność za wdzięk, ironię, liryzm, pazur sceniczny, ale przede wszystkim za wybitne umiejętności interpretacyjne. Laureatka m.in. głównej nagrody Festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu (1988) oraz Grand Prix i Nagrody Dziennikarzy na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (1997). W kwietniu 2008 r. otrzymała „Dyplom Mistrzostwa im Aleksandra Bardiniego” za wybitne osiągnięcia artystyczne w dziedzinie piosenki aktorskiej.

Piosenki zaaranżował Łukasz Damrych (klawisze). W skład zespołu muzycznego wchodzą także Tomasz Pierzchniak (kontrabas) i Łukasz Sobolak (perkusja).

 Koncert rozpocznie się o godz.19.00. Bilety: 40 zł, 30 zł – ulg. do nabycia w DK "Śnieżka" oraz na www.KupBilecik.pl

 

Galeria zdjęć