Z radością informujemy o nominacji do tytułu "Człowieka Roku" Obserwatora Lokalnego,  którą otrzymała nasza koleżanka Dominika Migoń za działalność kulturalną. Gratulujemy nominacji i gorąco zachęcamy do udziału w plebiscycie.

Głosować można wypełniając kupon, który znajdziecie Państwo w każdym wydaniu tygodnika. Kupon można dostarczyć osobiście lub za pośrednictwem poczty do redakcji Obserwatora Lokalnego na adres:. ul. Żeromskiego 10, 39-200 Dębica. Można też głosować drogą smsową, wysyłając na numer 71160 wiadomość o treści: "OL XY", gdzie zamiast "XY" należy wpisać numer kandydata, w przypadku Dominiki Migoń będzie to sms o treści "OL 08".

Dominika Migoń jest instruktorką teatralną Miejskiego Ośrodka Kultury. Reżyseruje, pisze scenariusze i tworzy scenografie. Opiekuje się Grupą Artystyczną "Safo", uświetniającą regionalne uroczystości i imprezy okolicznościowe. Członkowie grupy zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia na ogólnopolskich konkursach recytatorskich i teatralnych. "Safo" ma też na koncie m.in. autorski spektakl "Game Over", który zwyciężył w tegorocznej edycji Powiatowego Przeglądu Amatorskich Zespołów Teatralnych. Pani Dominika prowadzi również Dziecięcy Teatr "Fantazja", z którym na 4. Festiwalu Teatrów Szkolnych w Krakowie zdobyła Nagrodę Specjalną i Grand Prix. Niedawno powstała kolejna grupa - "T.Lab", której premierowy spektakl pt. "cZŁOwieku" będzie można zobaczyć 29 grudnia br. w Domu Kultury "Śnieżka". Podczas teatralnego wieczoru wystawiony zostanie także najnowszy spektakl grupy "Safo", zatytułowany "Real(nie!)".

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie Państwo pod tym linkiem: http://mokdebica.pl/

fot. Dawid Pikor