Teatr "Kurtyna", działający przy Miejskim Ośrodku Kultury pod opieką Roberta Chodura, aktora Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, rozpoczął pracę nad kolejnym spektaklem - komedią Moliera "Mieszczanin szlachcicem". Do obsadzenia została rola Kleonta, zalotnika córki głównego bohatera - Lucylli. Do tej roli poszukujemy pana, w wieku 20-30 lat, któremu nie obca jest praca z tekstem i aktorami na żywym planie.

Wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił na teatralnej scenie prosimy o kontakt z Dominiką Migoń, pod nr tel. 510 394 981.

Reaktywowany Teatr "Kurtyna" tworzy grupa amatorów i miłośników teatru. Dotychczas zrealizowali "Śluby panieńskie" Aleksandra Fredry, "Myszki trzy" - sztukę opartą na powieści "Pułapka na myszy" Agathy Christie, "Serenadę" Sławomira Mrożka, oraz "Nasze miasto" Thorntona Wildera.

fot. Dawid Pikor