Dziecięce grupy teatralne Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpiły dla swoich rodziców podczas okolicznościowej imprezy w Domu Kultury „Śnieżka”. Była to również okazja do podsumowania roku artystycznego i złożenia podziękowań.

Dziecięcy Teatr „Fantazja” wystawił spektakl zatytułowany „Siała bab mak”, a ich młodsi koledzy z „Mini Fantazji” wystąpili w przedstawieniu „Groch i kasza”. Oba spektakle, wystawione po raz pierwszy,  wyreżyserowała opiekunka grup Dominika Migoń, akompaniował Piotr Madura.

Gdy kurtyna zapadła, wyrazy uznania twórcom złożył Jan Borek, dyrektor MOK. Dominka Migoń podziękowała wszystkim rodzicom i opiekunom oraz osobom szczególnie zaangażowanym w realizację spektakli. Podziękowania otrzymali: Piotr Sikora - za pomoc w stworzeniu scenografii, Beata Śliwa i Agnieszka Wodzień – za pomoc w stworzeniu kostiumów. Na zakończenie roku wszystkim dzieciom wręczono pamiątkowe dyplomy i foldery.

fot. Łukasz Pas