Już po raz 10. odbył się popis uczestników zajęć Vocal Studio prowadzonego przez Katarzynę Godzisz-Antonik. Koncert odbył się w piątek, 9 czerwca w Domu Kultury „Śnieżka” Miejskiego Ośrodka Kultury, który był jego współorganizatorem wraz z Vocal Studio i Towarzystwem Przyjaźni i Współpracy Polsko-Belgijskiej Dębica-Puurs „Serce za serce”.

Po raz pierwszy (choć koncert był 10.) występowali na scenie najmłodsi uczestnicy zajęć Vocal Studio. Śpiewali piosenki nastrojowe i romantyczne. Wszystkim wokalistom towarzyszył zespół Muffin.

Prowadząca Vocal Studio i jego założycielka Katarzyna Godzisz-Antonik przez cały czas pozostawała na scenie opowiadając w przerwach między utworami o początkach wokalnej szkoły oraz jej uczestnikach i instruktorach.

Po występach dzieci i młodzieży Vocal Studio swoje umiejętności zaprezentowali również instruktorzy: Karolina Chmiel, Justyna Sąsiadek oraz Katarzyna Godzisz-Antonik.

Kilkadziesiąt minut dobrej, romantycznej muzyki pozwoliło licznie zgromadzonej publiczności przeżyć miły wieczór. Występy przyjmowane były bardzo ciepło, co nie może dziwić, gdyż na widowni nie brakowało rodzin i znajomych małych i trochę większych artystów.

 

GALERIA ZDJĘĆ
fot. Andrzej Janiec

 

Galeria zdjęć