X Konkurs Wokalny Tylko Polska Piosenka

Data publikacji: 30.01.2023 r.

Jubileuszowa edycja Konkursu Wokalnego "Tylko Polska Piosenka" odbędzie się 16 kwietnia 2023 roku w Domu Kultury Śnieżka.

Kochani wokaliści, drodzy instruktorzy i pedagodzy – artystyczni przyjaciele, gorąco zachęcamy Was do muzycznych poszukiwań w bogatym repertuarze polskich wykonawców, do rozkochania się w polskiej muzyce i głębszego poznania twórczości rodzimych artystów. Chcemy, by konkurs ukazywał Wasze interpretacje zastanych utworów, Wasze postrzeganie świata, Wasz głos i Waszą duszę.

W tegorocznej edycji prosimy Was o czerpanie z bogatego repertuaru różnych polskich artystów i piosenek które powstały w latach 2000-2023. Przypomnijmy sobie zatem największe hity z tego czasu, jak i mniej znane muzyczne odkrycia. Chętnie posłuchamy co Wam w sercach gra!

Udział mogą zgłaszać tylko i wyłącznie soliści, w trzech grupach wiekowych: kl. VII-VIII szkół podstawowych, uczniowie szkół ponadpodstawowych, osoby powyżej 19 roku życia.

Zgłoszenia należy przesłać pocztą elektroniczną bądź tradycyjną do 20 marca br.

Więcej informacji na temat konkursu udziela:
Magdalena Białorucka-Ogorzelec
DK „Śnieżka” MOK w Dębicy, ul. Bojanowskiego 18, 39-200 Dębica
e-mail: magdalena.bialorucka-ogorzelec@mokdebica.pl, tel. 790 448 457
www.facebook.com/debicamok

Pliki do pobrania

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.