Wieczór kolęd

Data publikacji: 10.01.2023 r.

Najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu młodych wokalistów zabrzmiały podczas koncertu galowego w Domu Kultury Śnieżka.

Wystąpili laureaci pierwszych miesc XIII Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek: Lilia Snuzik-Śliwa, Nikola Mazur, Ignacy Chmura, Wojciech Filipek, Weronika Podraza, Anna Pytel, Zuzanna Śliwa, Wiktoria Sikora i Patrycja Sikora.

Na scenie zaprezentowały się także grupy wokalne Miejskiego Ośrodka Kultury, działające w DK Śnieżka pod okiem Magdaleny Białoruckiej-Ogorzelec.

fot. Łukasz Pas