Logotyp - Dom Kultury i Kino Śnieżka

Trzy pierwsze miejsca dla recytatorek

27.10.2022 r.

Emilia Cabaj, Zuzanna Blicharz i Julia Sikora zostały laureatkami pierwszych miejsc 7. Konkursu Recytatorskiego Polskiej Literatury Patriotycznej.

Repertuar kina - listopad

25.10.2022 r.

Zapraszamy na listopadowe seanse filmowe w Kinie Śnieżka.

7. Konkurs Recytatorski Polskiej Literatury Patriotycznej - program

20.10.2022 r.

Przedstawiamy program 7. Konkursu Recytatorskiego Polskiej Literatury Patriotycznej, który odbędzie się 26 października w Domu Kultury Śnieżka.

DKF: Powodzenia Leo Grande

18.10.2022 r.

20 października zapraszamy na spotkanie Dębickiego Klubu Filmowego i pokaz filmu "Powodzenia Leo Grande" w reżyserii Sophie Hyde.

Spotkanie z wokalistką

18.10.2022 r.

Magdalena Białorucka-Ogorzelec - instruktorka wokalna MOK w Dębicy, była gościem specjalnym październikowego Poranka z Tatą.

Poranek z Tatą i spotkanie z wokalistką

11.10.2022 r.

Serdecznie zapraszamy na październikowy Poranek z Tatą i projekcję filmu "Miś Bamse na wulkanie".

Nasze placówki

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.