Recytatorskie sukcesy

14.03.2024 r.

13 marca w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy miały miejsce eliminacje powiatowe IX Wojewódzkiego Turnieju Poezji i Prozy

Teatralny Czwartek: Kaczmarek

13.03.2024 r.

4 kwietnia zapraszamy do Domu Kultury "Śnieżka" na Teatralny Czwartek i spektakl "Kaczmarek" w reżyserii Małgorzaty Paszkier-Wojcieszonek.

Śpiewaj razem z nami - nominacje

08.03.2024 r.

Przedstawiamy protokoły jury eliminacji powiatowych XXXIII Podkarpackiego Festiwalu Piosenki "Śpiewaj razem z nami".

Święto Teatru z MOK

08.03.2024 r.

Serdecznie zapraszamy do celebrowania razem z nami Międzynarodowego Dnia Teatru, który w Miejskim Ośrodku Kultury będzie trwał aż pięć dni.

XXXIII PFP Śpiewaj razem z nami - program eliminacji

04.03.2024 r.

Przedstawiamy program eliminacji XXXIII Podkarpackiego Festiwalu Piosenki "Śpiewaj razem z nami", które odbędą się 7 i 8 marca w DK Śnieżka.

Repertuar kina - marzec

22.02.2024 r.

Zapraszamy na marcowe seanse filmowe w Kinie Śnieżka.

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.