Logotyp - Dom Kultury i Kino Śnieżka

Kapele ponownie zagrały na rynku

24.06.2024 r.

Przedstawiamy protokół jury XXII Galicyjskich Konfrontacji Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych.

Kobiecym głosem o mężczyznach

24.06.2024 r.

W ubiegły piątek gościliśmy w Domu Kultury Śnieżka Teatr im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa, który wystawił muzyczny spektakl pt. "Gdzie ci mężczyźni?"

namacalNIE

24.06.2024 r.

24 czerwca o godzinie 19:00 na deskach „Śnieżki" zobaczymy ponownie spektakl grupy T.Lab pt. „namacalNIE".

Repertuar kina - lipiec

21.06.2024 r.

Zapraszamy na lipcowe seanse filmowe w Kinie Śnieżka.

Mieszczanin szlachcicem na deskach Śnieżki

17.06.2024 r.

Dębicki Teatr Kurtyna z sukcesem wystawił kolejny spektakl. Tym razem na scenie Domu Kultury Śnieżka zobaczyliśmy sztukę Molière’a pt. „Mieszczanin

Konfrontacje Kapel Ludowych - program

17.06.2024 r.

Przedstawiamy program XXII Galicyjskich Konfrontacji Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych,które odbędą się 23 czerwca na dębickim rynku.

Nasze placówki

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.