Logotyp - Dom Kultury i Kino Śnieżka

Środowisko Ponad Wszystko - program

Data publikacji: 05.06.2024 r.

Przedstawiamy program konkursu recytatorskiego Środowisko Ponad Wszystko, który odbędzie się 12 czerwca w Domu Kultury Śnieżka.

ŚRODOWISKO PONAD WSZYSTKO

KONKURS RECYTATORSKI

Rozpoczęcie godz.10.00

1. ROZALIA SAGANOWSKA – kl. I
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Dębicy
Małgorzata Srzałkowska-  ŁĄKA

2. URSZULA ŁAZARZ – kl. III
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 w Dębicy
Urszula Kamińska – OSZCZĘDZAJ PAPIER

3. JULIA KLASŁO – kl. II
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Dębicy
Jerzy Kierst – ROZMOWA Z JASZCZURKĄ

4. GABRIELA MAŁOZIĘĆ – kl. I
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębicy
Joanna Papuzińska – CHORA RZEKA

5. SZYMON NYKIEL – kl. II
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Dębicy
Urszula Kamińska – NIE ZANIECZYSZCZAJ WODY

6. MARIA POMYKACZ – kl. I
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon School Dębica
Natalia Usenko – POTWÓR EKOLOGICZNY

7. GABRIELA NOWORYTA – kl. III
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Dębicy
Małgorzata Strzałkowska-
NIEWIELKI, ALE ŚLICZNY WIOSENNY TEATRZYK EKOLOGICZNY

8. JULIA SYPIEŃ – kl. II
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Dębicy
Stanisław Kraszewski – APEL DO LUDZI

9. NIKODEM DROBICKI – kl. II
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Dębicy
Małgorzata Strzałkowska- ŁĄKA

10. BLANKA MICZEK – kl. II
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Dębicy
Jerzy Kierst – ROZMOWA Z JASZCZURKĄ

11. ALEKSANDER KIZIOR – kl. I
Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego „LKS Igloopol” Dębica
Ewa Podlesińska – CO O NAS MYŚLI MATKA ZIEMIA

12. ZOFIA SIDOR – kl. III
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Dębicy
Jan Kasperkowiak – MALI STRAŻNICY PRZYRODY

13. MARTYNA GRYBOŚ – kl. II
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Dębicy
Laura Łącz – PROŚBA NIEZAPOMINAJKI

14. KSENIIA DYACHYSHYN – kl. III
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon School Dębica
Katarzyna Wawrzak – NA RATUNEK ZIEMI

15. ALEKSANDER SALETNIK – kl. II
Szkoła Podstawowa Nr 4   w Dębicy
Zygmunt Różycki – ŚWIETLIKI

16. POLA MAKOWIECKA – kl. III
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Dębicy
Urszula Kamińska – OSZCZĘDZAJ PAPIER

17. KASPER DOROŻ – kl. II
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Dębicy
Małgorzata Strzałkowska- FABRYKA

18. ALEKSANDER PŁATEK – kl. III
Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego „LKS Igloopol” Dębica
xxx – KACZKA SPRZĄTACZKA

19. RITA SZPAK – kl. III
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Dębicy
Magda Zdziebłowska – HISTORIA PEWNEJ PUSZKI

20. PATRYK RUSZEL – kl. I
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Dębicy
Natalia Usenko – POTWÓR EKOLOGICZNY

21. JOWITA LITAK – kl. I
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębicy
Bożena Forma – ZIEMIA

22. ZUZANNA KLICH – kl. II
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon School Dębica
Jan Kasperkowiak -

23. IGOR ŚWIERK – kl. III
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Dębicy
Jolanta Kasperkowiak – MALI STRAŻNICY PRZYRODY

24. LENA ŁĘPA – kl. I
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 w Dębicy
Katarzyna Wawrzak – NA RATUNEK ZIEMI

25. AMELIA PIĘKOŚ – kl. II
Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego „LKS Igloopol” Dębica
xxx- FRASZKA NA ZIEMIĘ

26. WOJCIECH PITAK – kl. I
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 w Dębicy
Małgorzata Strzałkowska- DRZEWO

27. MIŁOSZ NAWÓJ – kl. II
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Dębicy
Kazimierz Przerwa-Tetmajer – W LESIE

28. JULIA KUCZKOWSKA – kl. II
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębicy
Katarzyna Wawrzak – NA RATUNEK ZIEMI

EKO – MODA

Rozpoczęcie godz. 11.30

1. ZUZANNA ROSIAK
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Dębicy
SUKNIA WIECZOROWA Z WORKÓW FOLIOWYCH UZUPEŁNIONA SUBTELNYMi DODATKAMI Z RECYKLINGU

2. PAULINA TOKARZ
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Dębicy
DAMA W KAPELUSZU

3. OSKAR MAREK
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Dębicy
DRZEWO

4. ANTONINA MOSSOŃ
Szkoła Mistrzostwa Sportowego „LKS Igloopol” Dębica
STRÓJ SYRENKI

5. JAKUB WÓJCIK
 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon School  Dębica
MODNA EKOLOGIA

6. BARBARA RYSZKIEWICZ
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Dębicy

7. EMILIA SOLECKA
Szkoła Podstawowa Nr 10
SUKNIA NA BAL

8. SANDRA KOT
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Dębicy
SUKNIA Z DODATKAMI NA SŁONECZNY DZIEŃ

9. IGNACY BAŁA
Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego „LKS Igloopol” Dębica
DRZEWO

10. ANTONINA RÓG
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Dębicy

11. KAMILA KARDYŚ
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Dębicy

12. LENA WĄSOWICZ
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon School Dębica
EKO – LADY

13. WIKTORIA LEBRYK
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Dębicy
DAMA W KAPELUSZU

14. ALEKSANDER WIELGUS
 Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego „LKS Igloopol” Dębica
ŻOŁNIERZ

15. EMILIA PIEKARZ
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Dębicy

16. ANGELIKA KUT
Szkoła Podstawowa NR 10 w Dębicy
SUKNIA BALOWA

17. MAREK SARLIŃSKI
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon School  Dębica
NEW LIFE RECYCLED COLLECTION

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.