Srebrne Trzewiczki Szczęścia dla Fantazji

Data publikacji: 19.05.2023 r.

17 i 18 maja w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki miał miejsce XXXI Przegląd Teatralny "Jarosławski Kacperek", podczas którego Teatr Fantazja zaprezentował spektakl pt. "dotkliwość".

Jury przyznało naszym reprezentantom Srebrne Trzewiczki Szczęścia za pełen zaangażowania społecznego spektakl traktujący o osobności, samotności - Autyźmie oraz za umiejętne wykorzystanie środków wypowiedzi scenicznej.

Zespół tworzą: Weronika Bień, Gabriel Janiec, Kamil Janiec, Martyna Janiec, Bartosz Król, Hanna Mazur, Katarzyna Mosior, Emilia Śliwa, Kamila Waniewska, Karol Ziaja.

Serdecznie gratulujemy!