Przygody elfa Chichotka

Data publikacji: 23.01.2023 r.

W niezwykłą podróż po zasypanej śniegiem krainie zabrali naszych najmłodszych widzów aktorzy ze Studia Teatralnego Krak-Art.

Spektakl zatytułowany "Zimowa opowieść" opowiadał o przygodach elfa Chichotka, przemienionego przez Wróżkę w pingwina i zesłanego do Lodowej Krainy, rządzonej przez Śnieżną Królową. Chichotek, zniewolony przez Niedźwiedzia Polarnego i zmuszony do ciężkich prac, po wielu perypetiach ostatecznie ucieka z tarapatów i szczęśliwie powraca do Krainy Magii. Dużą rolę w jego oswobodzeniu odegrała publiczność, bo dzięki interaktywnemu charakterowi spektaklu mogła współuczestniczyć w przedstawieniu.

fot. Łukasz Pas