Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej - wyniki

Data publikacji: 01.12.2022 r.

Przedstawiamy protokół jury Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej, który odbył 30 listopada w Domu Kultury Śnieżka.

Jury w składzie:
Alicja Kunert
Bartosz Piechota
Ilona Stanaszek

po wysłuchaniu 2 propozycji w turnieju poezji śpiewanej w kategorii uczniów szkół podstawowych klas IV-VI postanowiło przyznać:

Nikodem Niedzielski – SP w Żyrakowie

po wysłuchaniu 12 propozycji w turnieju recytatorskim w kategorii uczniów szkół podstawowych klas IV-VI postanowiło przyznać:

Nagrody:
Anna Pleban – MOK w Dębicy
Urszula Stachowicz – MOK w Dębicy

Wyróżnienia:
Anna Zołotar – CKiB Gminy Dębica