Nasze dziewczęta docenione

Data publikacji: 27.04.2023 r.

26 kwietnia w Centrum Kulturalnym w Przemyślu miały miejsce eliminacje wojewódzkie 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategoriach: poezja śpiewana oraz teatr jednego aktora.

W kategorii poezja śpiewna Julia Sikora otrzymała wyróżnienie. W kategorii teatr jednego aktora Wiktoria Skworon otrzymała II nagrodę za spektakl pt. "wychowana", Alicja Wojnarowska otrzymała III nagrodę za spektakl pt. "cudawianki". Ponadto Wiktoria otrzymała rekomendację umożliwiającą wysłanie rejestracji monodramu do organizatora finałów ogólnopolskich. Z dziewczętami pracują instruktorki MOK: Magdalena Białorucka-Ogorzelec i Dominika Migoń-Madura.

Serdecznie gratulujemy!

Przetwarzamy dane osobowe w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatności.