W najbliższą sobotę (09.07) zapraszamy rodziny z dziećmi, młodzież i dorosłych do piwnic Domu Kultury "Śnieżka" na tematyczne granie! Na stole pojawią się gry na skojarzenia, takie jak "Dixit", "Tajemnicze Domostwo" czy "Tajniacy". Gwarantujemy ciepłą i miłą atmosferę.

Znajomość zasad nie jest obowiązkowa. Wszystko wytłumaczymy na miejscu. Oczywiście można też zabrać ze sobą swoje gry.

Start o godzinie 16.00. (wejście od strony parkingu - tył budynku, schodkami w dół).

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod numerem telefonu 797 679 426 lub w wiadomości prywatnej na facebooku Miejskiego Ośrodka Kultury.