Wiktoria Skowron i Bartosz Piechota, reprezentujący Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, zostali laureatami eliminacji wojewódzkich 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego i otrzymali nominacje do finałów.

Wiktoria Skowron i Alicja Wojnarowska zostały laureatkami eliminacji wojewódzkich 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii teatru jednego aktora, które odbyły się 27 kwietnia w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Wiktoria otrzymała nominacje do przeglądów finałowych, które odbędą się w Słupskim Ośrodku Kultury 16-19 czerwca. Alicja zaś nadal ma szansę otrzymać zaproszenie do finału za pomocą nagrania.

Katarzyna Mazur i Bartosz Piechota zostali laureatami eliminacji wojewódzkich 67. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii recytacja, które odbyły się 28 kwietnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Bartosz otrzymał nominację do przeglądów finałowych, które odbędą się w Ostrołęckim Centrum Kultury w dniach 22-25 czerwca. Kasia natomiast została wyróżniona.

Do wszystkich tych sukcesów przyczyniły się nasze instruktorki - Dominika Migoń-Madura oraz Magdalena Białorucka-Ogorzelec, którym składamy równie wielkie podziękowania.

Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia wszystkim nominowanym.