Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy zaprasza do udziału w IX edycji Konkursu Wokalnego "Tylko Polska Piosenka", którego finał odbędzie się 9 czerwca 2022 r. w Domu Kultury "Śnieżka".

Tym razem czerpać będziemy inspiracje z twórczości wspaniałego młodego artysty Marcina Januszkiewicza – aktora, wokalisty, autora tekstów piosenek i kompozytora, który tworzy utwory zarówno dla gwiazd polskiej estrady, jak i do musicali. Wyrósł on z tak zwanego nurtu piosenki poetyckiej i artystycznej, jest laureatem wielu festiwali wokalnych i aktorskich.

Chcemy zachęcić Was do muzycznych poszukiwań w bogatym repertuarze polskich wykonawców i zagłębienia się w twórczość rodzimych artystów. Pragniemy również by konkurs był możliwością do ukazania Waszych interpretacji zastanych utworów, ale także inspiracją do ukazania własnej twórczości. Chcemy zobaczyć Wasze artystyczne światy, Wasze postrzeganie rzeczywistości.

Do konkursu zapraszamy wokalistów, którzy ukończyli 13 rok życia. Zgłoszenie powinno zawierać czytelnie i dokładnie wypełnioną oraz podpisaną kartę zgłoszenia oraz opisaną płytę CD lub opisany plik w dowolnym formacie z nagraniem własnego wykonania jednej z dwóch piosenek przygotowanych do konkursu. Zgłoszenia należy przesłać pocztą elektroniczną bądź tradycyjną do 20 maja br.

Zgłoszenia mailowe i telefoniczne, jak również szczegółowe informacje: Dominika Migoń-Madura, DK Śnieżka, ul. Bojanowskiego 18, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 510 394 981, www.facebook.com/debicamok.

Do pobrania:
Regulamin i karta zgłoszenia